یاس دانلود آسمان هو الحق هدف از ایجاد این وبلاگ فقط رضایتمندی آقا مهدی(عج)از بچه های مسجد است.تاکه شاید در روز محشر حداقل چیزی برای گفتن داشته باشیم. به همین جهت امید است با توجه آقا وحمایت شما بازدید کنندگان عزیز بتوانیم این راه رو به پایان برسانیم. ♥♥♥اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم♥♥♥ tag:http://downloadyasnarges.mihanblog.com 2020-07-01T22:26:19+01:00 mihanblog.com گلچین مدح و سرود از ولادت امام حسن مجتبی (ع) 2013-07-22T17:50:57+01:00 2013-07-22T17:50:57+01:00 tag:http://downloadyasnarges.mihanblog.com/post/47 داوود سالمی راد گلچین ۸۶ قطعه از بهترین مدح و سرود از ولادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) از سالهای قبل با صدای حاج منصور ارضی،حاج محمودکریمی،حاج سعیدحدادیان،حاج محمدطاهری،حاج مهدی سلحشور،حاج سیدمهدی میرداماد،حاج سیدمجید بنی فاطمه،حاج مهدی مختاری،حاج عباس طهماسپور ،حاج علی اکبری،حاج ابوالفضل بینائیان و کربلایی کاظم اکبری به صور صوتی در ادامه مطلب آماده دانلود میباشد. دریافت فایلها: حاج منصور ارضی-کریم های دو عالم به نام زاده شدن

گلچین ۸۶ قطعه از بهترین مدح و سرود از ولادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) از سالهای قبل با صدای حاج منصور ارضی،حاج محمودکریمی،حاج سعیدحدادیان،حاج محمدطاهری،حاج مهدی سلحشور،حاج سیدمهدی میرداماد،حاج سیدمجید بنی فاطمه،حاج مهدی مختاری،حاج عباس طهماسپور ،حاج علی اکبری،حاج ابوالفضل بینائیان و کربلایی کاظم اکبری به صور صوتی در ادامه مطلب آماده دانلود میباشد.

دریافت فایلها:

حاج منصور ارضی-کریم های دو عالم به نام زاده شدند (مناجات)

حاج منصور ارضی-وقتی که خدا هم گرفتار حسن شد (مدیحه سرایی)

حاج منصور ارضی-می آید نسیم آشنایی شد ماه مبارک مجتبایی (سرود)

حاج محمدرضا طاهری-این حرفها حرف دل یک یاکریم است (مدیحه سرایی)

بقیه در ادامه مطلب....
]]>
نرم افزار تعبیر خواب یوزارسیف 2013-07-13T10:56:51+01:00 2013-07-13T10:56:51+01:00 tag:http://downloadyasnarges.mihanblog.com/post/44 یاس نرم افزار تعبیر خواب یوزارسیف نرم افزار تعبیر خواب یوسف ( یوزارسیف ) با محیط گرافیکی جذاب امکانات جالبی را در اختیار کاربران گوشی های موبایل قرار می دهد. این نرم افزار علاوه بر ارائه داستان کاملی از زندگی حضرت یوسف ، امکان تعبیر خواب کامل و جامعی را فراهم می کند. تعبیر خواب با این نرم افزار بر اساس کلمات بوده و استفاده از آن به علت دسته بندی کلمات بسیار ساده است. نرم افزار به صورت جاوا بوده و بر روی اکثر گوشیهای سونی اریکسون و نوکیا قابل نصب میباشد.   با توجه به سایز L نرم افزار تعبیر خواب یوزارسیف
نرم افزار تعبیر خواب یوسف ( یوزارسیف ) با محیط گرافیکی جذاب امکانات جالبی را در اختیار کاربران گوشی های موبایل قرار می دهد. این نرم افزار علاوه بر ارائه داستان کاملی از زندگی حضرت یوسف ، امکان تعبیر خواب کامل و جامعی را فراهم می کند. تعبیر خواب با این نرم افزار بر اساس کلمات بوده و استفاده از آن به علت دسته بندی کلمات بسیار ساده است.

نرم افزار به صورت جاوا بوده و بر روی اکثر گوشیهای سونی اریکسون و نوکیا قابل نصب میباشد.

 
13Uzarsif.jpg


با توجه به سایز LCD گوشی خود، فایل مناسب را دانلود کنید.
دریافت نرم افزار برایLCDهای باکیفیت بالا(320 در 240) با حجم 506 KB
دریافت نرم افزار برایLCDهای باکیفیت پایین(220 در 176) با حجم 481 KB

برای استفاده از نرم افزار کافی است فایل دریافت شده را با استفاده از بلوتوث یا کابل و یا دستگاه کارت ریدر به تلفن همراه خود انتقال داده و آن را نصب نمایید . ]]>
تفسیر 20 جلدی المیزان نسخه 2 2013-07-13T10:55:04+01:00 2013-07-13T10:55:04+01:00 tag:http://downloadyasnarges.mihanblog.com/post/42 یاس تفسیر 20 جلدی المیزان نسخه 2 کوتاه از تفسیر المیزان یکی از ویژگی‌های مهمی ‌که باعث برتری کتاب تفسیرالمیزان بر دیگر کتب تفسیری شده است، شیوه و سیره تفسیری علامه طباطبایی در سرتاسر این کتاب ارزشمند است که از آن به تفسیر قرآن به قرآن یاد می‌شود و در نوع خود، کم‌نظیر یا حتی به تعبیر برخی بی‌نظیر است. شیوه‌ای که علامه در تفسیر شریف المیزان از آن بهره گرفته، شیوه تفسیر قرآن به قرآن است یا همان تفسیر آیات به آیات. بدین معنا که قرآن را با خود قرآن تفسیر می‌کند. این شیوه هر چند میان مفسران تفسیر 20 جلدی المیزان نسخه 2
کوتاه از تفسیر المیزان
یکی از ویژگی‌های مهمی ‌که باعث برتری کتاب تفسیرالمیزان بر دیگر کتب تفسیری شده است، شیوه و سیره تفسیری علامه طباطبایی در سرتاسر این کتاب ارزشمند است که از آن به تفسیر قرآن به قرآن یاد می‌شود و در نوع خود، کم‌نظیر یا حتی به تعبیر برخی بی‌نظیر است. شیوه‌ای که علامه در تفسیر شریف المیزان از آن بهره گرفته، شیوه تفسیر قرآن به قرآن است یا همان تفسیر آیات به آیات. بدین معنا که قرآن را با خود قرآن تفسیر می‌کند. این شیوه هر چند میان مفسران چنان که گفته شد، کم‌نظیر یا بی‌نظیر است.
سیدجواد میرخلیلی: یکی از آثار ماندگار و جاودانه علامه طباطبایی، کتاب شریف تفسیرالمیزان فی تفسیر القرآن است که آیت‌الله جوادی آملی درباره آن می‌فرماید: المیزان در میان تفاسیر چون کتاب قیم جواهر الکلام است در بین کتاب‌های فقه که هم کمبود گذشتگان را جبران نمود و هم زمینه تحقیق آیندگان را فراهم کرد.
شهید مطهری در مورد این تفسیر می گوید كه : « كتاب تفسیر المیزان، یكی از بهترین تفاسیری است كه برای قرآن مجید نوشته شده است . من می توانم ادعا كنم بهترین تفسیری است كه در میان شیعه و سنی از صدر اسلام تا امروز نوشته شده است.» شهید مطهری معتقد بود كه این تفسیر همه اش با فكر نوشته نشده است و بسیاری از مطالب آن از الهامات غیبی است و اضافه می كند: « كمتر مشكلی در مسائل اسلامی و دینی برایم پیش آمده كه كلید حل آن را در تفسیر المیزان پیدا نكرده باشم.»

 
14almizan.jpg


تفاوتهای نسخه 2 المیزان نسبت به نسخه قبلی :
1) در این نسخه قسمت جستجو بهبود محسوسی پیدا کرده و کاربر براحتی و بسرعت می تواند کلمه مورد جستجوی خود را پیدا کند . در ضمن قسمت جستجو در این نسخه بصورت فهرستی از کلمات است.
2) نسخه 2 برای گوشیهای تاچ اسکرین ( گوشیهای صفحه لمسی ) گزینه مناسبی بوده و بدین منظور گزینه های خاصی قرار داده شده است .
3) در این نسخه تمامی متن قرآن اعراب گذاری ( نشانه گذاری ) شده است .
4) در این نسخه می توانید برای بالا و پایین رفتن در متن از کلیدهای صفحه کلید گوشی استفاده کنید ( مثلا عدد 2 برای بالا رفتن در متن ، عدد 8 برای پایین رفتن و ... )
5) در این نسخه بر خلاف نسخه قبل ، تمامی 20 جلد تفسیر ، در قالب یک فایل قرار دارد .
6) توسط امکان جالب افزوده شده به این نسخه می توان بخشی از متن تفسیر را بصورت SMS برای دوستان خود ارسال کرد . به این صورت که پس از قرار گرفتن بر روی متن ، با فشردن کلید شماره 3 از صفحه کلید ، می توان مقداری از متن و یا کل متن در حال نمایش را بصورت SMS یا E-mail ارسال کرد .
7) در این نسخه امکان مرور اتوماتیک و خط به خط متن ، افزوده شده است .

این نرم افزار به صورت جاوا بوده و بر روی اکثر گوشی ها قابل اجراست.

جهت دریافت این نرم‌افزار می توانید از طریق زیر اقدام نمایید :

دریافت نسخه کامل نرم افزار تفسیر المیزان با حجم 14.5 MB

برای استفاده از نرم افزار کافی است فایل دریافت شده را با استفاده از بلوتوث یا کابل و یا دستگاه کارت ریدر به تلفن همراه خود انتقال داده و آن را نصب نمایید .
]]>
موعود 2013-07-12T10:55:50+01:00 2013-07-12T10:55:50+01:00 tag:http://downloadyasnarges.mihanblog.com/post/40 داوود سالمی راد برای دانلود در لینک زیر کلیک کنیدرمز برای دانلود:downlodyasnargesبرای دانلود در لینک زیر کلیک کنید


رمز برای دانلود:downlodyasnarges
]]>
دانلود دعاهای 30روزه ماه مبارک رمضان در فایل زیپ 2013-07-09T16:35:26+01:00 2013-07-09T16:35:26+01:00 tag:http://downloadyasnarges.mihanblog.com/post/39 یاس برای دانلود در لینک زیر کلیک کنیدبرای دانلود در لینک زیر کلیک کنید
]]>
دانلود نرم افزار پخش آنلاین نواهای مذهبی – ویندوز 2013-07-09T16:29:27+01:00 2013-07-09T16:29:27+01:00 tag:http://downloadyasnarges.mihanblog.com/post/38 یاس دانلود نرم افزار پخش آنلاین نواهای مذهبی – ویندوز قابلیت های ویژه نرم افزار پخش انلاین نوا : سرعت بالا در این نرم‌افزار دانلودری طراحی و نصب شده که شما با بیشترین سرعت میتوانید مداحی‌ها را به صورت streaming گوش دهید و برروی کامپیوتر خود بیاورید. ایده‌آل‌ترین حالت ممکن اینترنت ۲۵۶k ADSL میباشد که مداحی‌ها تقریبا بدون وقفه اجرا میشوند جمع آوری مداحی‌های اینترنت این نرم‌افزار به گونه‌ای تعبیه شده که گروهی مجرب با شناخت فضای وب گلچینی از م دانلود نرم افزار پخش آنلاین نواهای مذهبی – ویندوز

slide-4 slide-2

slide-3

قابلیت های ویژه نرم افزار پخش انلاین نوا :

سرعت بالا

در این نرم‌افزار دانلودری طراحی و نصب شده که شما با بیشترین سرعت میتوانید مداحی‌ها را به صورت streaming گوش دهید و برروی کامپیوتر خود بیاورید. ایده‌آل‌ترین حالت ممکن اینترنت ۲۵۶k ADSL میباشد که مداحی‌ها تقریبا بدون وقفه اجرا میشوند

جمع آوری مداحی‌های اینترنت

این نرم‌افزار به گونه‌ای تعبیه شده که گروهی مجرب با شناخت فضای وب گلچینی از مداحی‌ها، سخنرانی‌ها و … را برای شما فراهم مینمایند و شما تنها با باز کردن نرم‌افزار میتوانید تمام آنها را در کامپیوترتان داشته باشید.

پخش ترتیبی

یکی از ویژگیهای ممتاز نرم‌افزار پخش ترتیبی آن می‌باشد. شما میتوانید هر مداحی را که خواستید تنها با یک کلیک به لیست پخش اضافه کنید و سپس نرم‌افزار به صورت خودکار شروع به پخش آنها با در نظر گرفتن پهنای باند مصرفی میکند. نرم‌افزار به گونه‌ای هوشمندانه مداحی‌ها را دانلود میکند که خللی در پهنای باند شما ایجاد نشود.

مدیریت پهنای باند

این نرم‌افزار از قابلیت Multi Threading استفاده میکند. یعنی شما میتوانید همزمان که یک مداحی را دانلود میکنید مداحی‌های دیگر را نیز به صورت موازی دانلود نمایید. سیستم هوشمندی که در این نرم‌افزار قرار داده شده به گونه‌ای عمل میکند که بر روی عملکرد کامپیوتر شما تأثیر فراوانی نگذارد و یا پهنای باند شما را مختل نکند.

دسته بندی و ذخیره سازی

شما میتوانید هر مداحی و یا سخنرانی را که خواستید، در دستههایی که خودتان ساخته‌اید قرار دهید و سپس آنها را گوش دهید، مانند bookmark کردن. همچنین هر مداحی را بعد از دانلود کامل آن میتوانید بر روی کامپیوتر خود ذخیره کنید.

جداسازی و فیلترکردن مداحی‌ها

در این نرم‌افزار شما میتوانید مداحی‌ها را بر اساس مشخصات آنها برای مثال مناسبتها، نام مداح، نوع مداحی و… فیلتر و جداسازی کنید. همچنین می‌توانید فایل‌های مداحی یا سخنرانی را بر اساس فایل‌های آرشیو شده، جدیدترین مداحی‌های اینترنت و یا گروهبندی‌های شخصی‌تان، مشاهده کنید.

دانلود نرم افزار برای ویندوز ۷ (۱۱٫۷۸ MB )

دانلود نرم افزار برای ویندوز اکس پی (۱۱٫۷۸ MB)

]]>
دانلود نرم افزار هلال نعمت احسان 2013-07-09T16:19:03+01:00 2013-07-09T16:19:03+01:00 tag:http://downloadyasnarges.mihanblog.com/post/37 یاس نرم افزار ماه رمضان برای موبایل (جاوا ماه رمضان)   دانلود نرم افزار هلال نعمت احسان   سایت منبع : w w w . 3 e r a t . c o m نرم افزار ماه رمضان برای موبایل (جاوا ماه رمضان)

ماه رمضان ماه ضیافت خدا نرم افزار مذهبی

 


http://www.3erat.com/picture/dl3erat.jpg

دانلود نرم افزار هلال نعمت احسان

 

سایت منبع :

w w w . 3 e r a t . c o m

]]>
دانلود قرآن کریم به 14 زبان مختلف با ترجمه The Holy Quran Multi Languages Translation 2013-07-09T16:13:15+01:00 2013-07-09T16:13:15+01:00 tag:http://downloadyasnarges.mihanblog.com/post/36 یاس ترجمه قرآن کریم به این زبان ها در این مجموعه موجود است :  چینی ، انگلیسی،  اردو ، آلبانیایی ، بوسنیایی ، فرانسوی ، آلمانی ، یونانی ، پارسی ، روسی ، اسپانیایی و...دانلود قسمت 1 با حجم 200 مگابایتدانلود قسمت 2 با حجم 200 مگابایتدانلود قسمت 3 با حجم 200 مگابایتدانلود قسمت 4 با حجم 46 مگابایت
The_Holy_Quran_www.mihandownload.com.jpg

ترجمه قرآن کریم به این زبان ها در این مجموعه موجود است :  چینی ، انگلیسی،  اردو ، آلبانیایی ، بوسنیایی ، فرانسوی ، آلمانی ، یونانی ، پارسی ، روسی ، اسپانیایی و...

دانلود قسمت 1 با حجم 200 مگابایت
دانلود قسمت 2 با حجم 200 مگابایت
دانلود قسمت 3 با حجم 200 مگابایت
دانلود قسمت 4 با حجم 46 مگابایت
]]>
دانلود قالب کمپ فا ورژن 1 ( رزبلاگ) 2013-07-07T10:11:29+01:00 2013-07-07T10:11:29+01:00 tag:http://downloadyasnarges.mihanblog.com/post/35 داوود سالمی راد  

 

]]>
دانلود مجموعه تصاویر شهرستان گرمی 2013-07-07T05:23:23+01:00 2013-07-07T05:23:23+01:00 tag:http://downloadyasnarges.mihanblog.com/post/34 یاس برای دانلود مجموعه تصاویر شهرستان گرمی در لینک زیر کلیک کنیددانلود کنید

برای دانلود مجموعه تصاویر شهرستان گرمی در لینک زیر کلیک کنید


دانلود کنید


]]>
دانلو برنامه ی Adobe Reader 9.1.0 2013-07-03T16:35:22+01:00 2013-07-03T16:35:22+01:00 tag:http://downloadyasnarges.mihanblog.com/post/33 داوود سالمی راد                                          دانلود کنید Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4

AWT IMAGE


                                         دانلود کنید]]>
دانلود برنامه ی Clone CD 5.3.1.3 2013-07-03T16:26:02+01:00 2013-07-03T16:26:02+01:00 tag:http://downloadyasnarges.mihanblog.com/post/32 داوود سالمی راد دانلود کنید Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4
CloneCD

دانلود کنید

]]>
دانلود برنامه ی Google Chrome v17.0.963.66 Fina 2013-07-03T16:19:42+01:00 2013-07-03T16:19:42+01:00 tag:http://downloadyasnarges.mihanblog.com/post/31 داوود سالمی راد دانلود کنید Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4دانلود کنید

]]>
دانلود برنامهKMPlayer Professional 3.0 2013-07-03T16:11:51+01:00 2013-07-03T16:11:51+01:00 tag:http://downloadyasnarges.mihanblog.com/post/30 داوود سالمی راد   km player دانلود کنید Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4


 

KMPlayer km player

دانلود کنید

]]>
دانلود بهترین مسنجر برای چت تصویری و صوتی :Skype 2013-07-03T15:50:36+01:00 2013-07-03T15:50:36+01:00 tag:http://downloadyasnarges.mihanblog.com/post/29 داوود سالمی راد دانلود بهترین مسنجر برای چت تصویری و صوتی :Skype                                              برای دانلود کلیک کن


تحمیل برنامج سكایب ماسنجر 2012,داونلود
                                            
برای دانلود کلیک کن
]]>
دانلود تم سه بعدی برای گوشی 2013-06-16T12:41:47+01:00 2013-06-16T12:41:47+01:00 tag:http://downloadyasnarges.mihanblog.com/post/24 یاس تم بسیار زیبا وسه بعدی را براتون آماده کردیم که میتونید از لینک زیر به صورت رایگان دانلود کنیددانلود:برای گوشی های سیمبین
دانلود:
برای گوشی های سیمبین
]]>
دانلود برنامه گیتار برای گوشی های لمسی 2013-06-16T12:35:57+01:00 2013-06-16T12:35:57+01:00 tag:http://downloadyasnarges.mihanblog.com/post/23 یاس با استفاده از این برنامه به راحتی میتوانید در گوشی خود یک گیتار داشته باشید وبه راحتی از آن استفاده کنید برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید                                                                         دانلود:برای گوشی های سیمبین www.sigozar.com

با استفاده از این برنامه به راحتی میتوانید در گوشی خود یک گیتار داشته باشید وبه راحتی از آن استفاده کنید برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید                                                                        
دانلود:
برای گوشی های سیمبین

]]>
دانلود بازی Friut ninja 1.6.0 Symbian^3.sis 2013-06-13T15:38:24+01:00 2013-06-13T15:38:24+01:00 tag:http://downloadyasnarges.mihanblog.com/post/21 یاس این بازی  به نظر من بهترین بازی برای گوشی های تاچ هست که میتونید از لینک زیر دانلود کرده و لحظات خود را با آن پر کنید                                                              &nbs
androidina.net

این بازی  به نظر من بهترین بازی برای گوشی های تاچ هست که میتونید از لینک زیر دانلود کرده و لحظات خود را با آن پر کنید


                                                                                                   Download ]]>
دانلود كدآهنگ پیشواز حامد زمانی برای ایرانسل وهمراه اول 2013-06-11T15:51:59+01:00 2013-06-11T15:51:59+01:00 tag:http://downloadyasnarges.mihanblog.com/post/20 داوود سالمی راد برای دانلود اینجا كلیك كنید برای دانلود اینجا كلیك كنید
]]>
کلیپ میلاد امام زمان - با کیفیت 2013-06-11T09:27:31+01:00 2013-06-11T09:27:31+01:00 tag:http://downloadyasnarges.mihanblog.com/post/16 یاس [http://www.aparat.com/v/Gv8PD] دانلود برنامه مگس مجازی 2013-06-11T06:19:36+01:00 2013-06-11T06:19:36+01:00 tag:http://downloadyasnarges.mihanblog.com/post/13 یاس با این برنامه خبلی کم حجم میتوانید با هر کلیک بر روی ایکون این برنامه تعدادی مگس را به صورت مجازی درصفحه نمایشگر خود ببینید که به این طرف وان طرف میروند.                                                                                                   &nb                                                                                                               


                                                                                                                    لینک دانلود
]]>
کلیپ یک جو غیرت 2013-06-01T09:35:21+01:00 2013-06-01T09:35:21+01:00 tag:http://downloadyasnarges.mihanblog.com/post/12 یاس برای دانلود کلیپ سخنان امام جمعه مشهد درباره ی ورزش کردن زنان در لینک زیر کلیک کنیدDownload برای دانلود کلیپ سخنان امام جمعه مشهد درباره ی ورزش کردن زنان در لینک زیر کلیک کنید

Download
]]>
کلیپ اثبات شیعه توسط استاد قراتی 2013-05-29T18:16:15+01:00 2013-05-29T18:16:15+01:00 tag:http://downloadyasnarges.mihanblog.com/post/11 یاس برای دانلود کلیپ اثبات شیعه توسط استاد قراتی روی لینک زیر کلیک کنید                                                                                                     &nb
برای دانلود کلیپ اثبات شیعه توسط استاد قراتی روی لینک زیر کلیک کنید                                                                                                                                       
                    
Download             ]]>
کلیپ زنان جهنمی 2013-05-29T12:07:21+01:00 2013-05-29T12:07:21+01:00 tag:http://downloadyasnarges.mihanblog.com/post/10 یاس برای دانلود کلیپ زنان جهنمی روی لینک زیر کلیک کنیدDownload برای دانلود کلیپ زنان جهنمی روی لینک زیر کلیک کنید

Download
]]>
سر فصل 2013-05-29T11:50:20+01:00 2013-05-29T11:50:20+01:00 tag:http://downloadyasnarges.mihanblog.com/post/9 یاس                                                                                                   • به یاس دانلود خوش آمدید                 &nbs          
                                                                                        به یاس دانلود خوش آمدید

                                                       •هرگونه رفت آمد بی سروصدا و بدون نظر پیگرد قانونی دارد!!!!!!!!]]>
دانلود پیانو گوشی 2013-05-29T07:58:49+01:00 2013-05-29T07:58:49+01:00 tag:http://downloadyasnarges.mihanblog.com/post/8 یاس دانلود برنامه پیانو برای گوشی  دانلود برنامه پیانو برای گوشی  ]]> اهنگ(2) 2013-05-27T08:43:06+01:00 2013-05-27T08:43:06+01:00 tag:http://downloadyasnarges.mihanblog.com/post/7 یاس  اهنگ پسوند لینک تخیلMP3 DOWNLOAD ریحانMP3 DOWNLOAD قلباMP3DOWNLOAD حبیبیMP3 DOWNLOAD ماشئتMP3 DOWNLOADDOWNLOADMP3  اهنگ پسوند لینک تخیلMP3 DOWNLOAD ریحانMP3 DOWNLOAD قلباMP3DOWNLOAD حبیبیMP3 DOWNLOAD ماشئتMP3 DOWNLOADDOWNLOADMP3


]]>
دانلود دعای فرج 2013-05-27T08:27:48+01:00 2013-05-27T08:27:48+01:00 tag:http://downloadyasnarges.mihanblog.com/post/6 یاس  دعا پسوند لینک فرج(1) MP3 DOWNLOAD فرج(2)MP3 DOWNLOAD فرج(3)MP3 DOWNLOAD  دعا پسوند لینک فرج(1) MP3 DOWNLOAD فرج(2)MP3 DOWNLOAD فرج(3)MP3 DOWNLOAD ]]> نوحه(مقدم) 2013-05-25T12:09:11+01:00 2013-05-25T12:09:11+01:00 tag:http://downloadyasnarges.mihanblog.com/post/5 یاس  نوحه مداح پسوند لینک امیر عشق جواد مقدم mp3 download اول واخر عشقا خودتی جواد مقدم mp3 download هوای کربلا(گلچین)جواد مقدم mp3 download حق داری(گلچین)جواد مقدم mp3 download مرضیه دل حضرت زهراجواد مقدمmp3download  نوحه مداح پسوند لینک امیر عشق
 جواد مقدم
 mp3 download اول واخر عشقا خودتی
 جواد مقدم mp3 download هوای کربلا(گلچین)
جواد مقدم mp3 download حق داری(گلچین)
جواد مقدم mp3 download مرضیه دل حضرت زهرا
جواد مقدمmp3download
]]>
اهنگ(1) 2013-05-25T09:46:45+01:00 2013-05-25T09:46:45+01:00 tag:http://downloadyasnarges.mihanblog.com/post/4 یاس  اهنگ پسوند لینک جمعه(محسن یگانه) mp3 download به طاها به یاسین mp3 download ظهور(علی مهرداد) mp3 download باز این چه شورشست(بنیامین) mp3 download  اهنگ پسوند لینک جمعه(محسن یگانه)
 mp3 download به طاها به یاسین
 mp3 download ظهور(علی مهرداد)
 mp3 download باز این چه شورشست(بنیامین)
 mp3 download]]>